Co je to tinnitus?

Zvonění v uších je nejčastějším příznakem tinnitu.

Co je Tinnitus?

Zvonění v uších je nejčastějším příznakem tinnitu. Vyzvánění je minimálně otravné a dokáže přehlušit každodenní zvuky. Těžký tinnitus může být také dostatečně hlasitý, aby vás nespal, a může způsobit závratě a nevolnost.

Zvonění v uších může být nepříjemné - nebo nesnesitelné

V některých případech může alergie a ucpání nosních cest způsobit tinnitus nebo jej zhoršit. Častěji je však tinnitus příznakem ztráty sluchu. Ať tak či onak, je chytré udělat, abychom si okamžitě otestovali váš sluch . Můžeme prodiskutovat vaše možnosti léčby.

S našimi pacienty zacházíme jako s vlastní rodinou, protože si uvědomujeme, že dobrý sluch je důležitý ve všech vašich vztazích!

Podívejte se na další recenze a zjistěte, jak naši pacienti vnímají naši službu.

Způsobuje Tinnitus vertigo?

Vertigo, nebo to, co někteří lidé nazývají závratě, je způsobeno onemocněním ovlivňujícím vaše vnitřní ucho, které vám pomůže zůstat ve vzpřímené poloze a vyvážené. Víření a točení závratí může způsobit problémy s rovnováhou a zvýšit vaše šance na pád. To je poslední věc, kterou někdo chce; výskyt pádů se bohužel zvyšuje, když máte více než 65 let.

 

Ohrožuje vás nebo milovaný člověk tinnitus?

Pokud se u vás nebo někoho blízkého objeví závrať, zavolejte nám a nechejte si co nejdříve zkontrolovat sluch. Dáme vám profesionální diagnózu a plán léčby, abyste mohli udržovat rovnováhu a vyhnout se zranění.

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.