Které baterie a příslušenství do sluchadel si můžete koupit

Právě jste dostali vybavení pro sluchadla a nemůžete se dočkat, až uslyšíte všechny zvuky, které vám chyběly. Pak zjistíte, že existuje seznam příslušenství sluchadel, které možná budete také potřebovat. Vaše sluchadlo vyžaduje určitou údržbu. Ale neboj se. Údržba není nákladná ani komplikovaná.

Naši audiologové vám ukážou, co potřebujete - a co ne -, abyste mohli svůj sluchadlo využívat na maximum.

S našimi pacienty zacházíme jako s vlastní rodinou, protože si uvědomujeme, že dobrý sluch je důležitý ve všech vašich vztazích!

Podívejte se na další recenze a zjistěte, jak naši pacienti vnímají naši službu.

Odpovědi na vaše otázky

Jak poznám, kterou baterii si mám do svého sluchadla objednat?
Baterie sluchadel jsou standardizovány čísly a barevnými kódy, aby bylo snadné najít to, co potřebujete. Snadno zapamatovatelné kódy jsou 675 (modrá), 13 (oranžová), 312 (hnědá) a 10 (žlutá).
Jak zjistím, která barva nebo číslo baterie vyhovuje mému sluchadlu?
Vaši odborníci na sluch - to jsme my - vám řeknou, jakou velikost a barvu baterií sluchadla potřebujete.
Jak dlouho vydrží moje baterie?

Baterie sluchadla obvykle vydrží přibližně 5 až 7 dní, v závislosti na velikosti baterie, modelu sluchadla, úrovni ztráty sluchu a požadavcích na místo, kde je používáte. Čím je vaše sluchadlo aktivnější, tím více energie z baterie spotřebuje. Dobíjecí sluchadla vydrží až 24 hodin.

Proč baterie sluchadla nevydrží déle?

Baterie náramkových hodinek mohou vydržet roky, protože k tomu, aby vaše hodinky tikaly, vyžaduje jen málo energie. Na druhé straně naslouchátka vyžadují více energie k provádění složitých funkcí, které správně zesilují zvuk tak, aby vyhovoval vašim potřebám v různých poslechových prostředích. Už vás nebaví vyměňovat baterie? Zeptejte se nás na dobíjecí sluchadla.

Jak mohu zabránit vybití baterií?

Je to snadné. Mějte po ruce alespoň měsíční zásobu baterií sluchadel, zhruba osm až deset, a objednejte si více, jakmile dojdete ke čtyřem, abyste měli čas na přepravu. Zvažte také vyzkoušení dobíjecích sluchadel.

Kde mám skladovat baterie sluchadel?
Nejlepší místo je přesně tam, kde máte sluchadlo v noci: v zásuvce na nočním stolku. Díky tomu budou baterie tam, když si ráno nasadíte sluchadla jako první věc. Je také dobré mít s sebou náhradní baterie v kufříku pro naslouchátko.

Baterie sluchadla však neskladujte v chladničce. Kondenzát a vlhkost jim mohou ublížit. Vyvarujte se také extrémních teplot. Baterie do sluchadla jako pokojová teplota - stejně jako vy.

Naši odborníci na sluch vám rádi pomohou, kdykoli je čas na nákup baterií do sluchadla. Jen se ptám!

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.