Které značky sluchadel jsou nejlepší?

Ztráta sluchu se liší podle jednotlivce. Naslouchadla, která váš příbuzný nebo soused rád nosí, mohou nebo nemusí odpovídat vašim potřebám. V rehabilitačním centru sluchu nabízíme širokou škálu sluchadel od předních světových výrobců.

Chcete-li se přizpůsobit naslouchátkům, zavolejte nám a domluvte si schůzku. Promluvte si s našimi odborníky na sluchadla a získejte důkladný screening sluchu, abychom věděli, jaký typ ztráty sluchu máte. Budeme s vámi pracovat, abychom vám pomohli najít sluchadlo, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám, vašemu životnímu stylu a vašemu rozpočtu.

Naslouchadla Widex

Naslouchadla Widex

Widex je jedním z největších výrobců sluchadel a je hrdý na to, že od svého založení zůstal rodinnou společností. Společnost má velký výběr tradičních sluchadel a nabízí specializované výrobky pro podmínky, jako je tinnitus. Widex si klade za cíl vytvářet nejlepší možnou kvalitu zvuku pro své zákazníky pokračováním v rozvoji jejich produktové řady. Jejich výzkum a vývoj byl zodpovědný za nespočet průlomů v technologii sluchadel.

Naslouchadla Starkey

Naslouchadla Starkey

Starkey Hearing Technologies chápe lidský prvek audiologie. Již více než 50 let se jim díky jejich technologii podařilo obnovit bohaté a plné životy lidí se ztrátou sluchu. Společnost si je vědoma toho, co může být život měnící událost, a to nejen pro lidi se ztrátou sluchu, ale také pro jejich rodiny. Starkey má širokou škálu stylů sluchadel a specializovaných sluchadel, takže každý pacient může být vybaven tak, aby vyhovoval jeho potřebám.

Naslouchadla Phonak

Naslouchadla Phonak

Phonak je celosvětově důvěryhodný distributor sluchadel. Jsou dobře známí svými bezdrátovými a dobíjecími produkty a novými sluchadly odolnými proti prachu a vodě. Phonak také financuje charitu nazvanou Slyšte svět, jejímž cílem je poskytnout znevýhodněným lidem se ztrátou sluchu schopnost znovu slyšet.

Lyric naslouchátka

Lyric naslouchátka

Lyrická sluchadla jsou považována za sluchadla s „prodlouženým opotřebením“ a můžete je pohodlně nosit nepřetržitě po celé měsíce. Zařízení nevyžadují baterie a jsou zcela neviditelná, když jsou umístěna uvnitř ucha. Díky jejich jedinečnému designu je minimální zpracování signálu a skvělá kvalita zvuku.

Naslouchadla Unitron

Naslouchadla Unitron

Unitron je oceňovaný výrobce sluchadel. Mají jedinečný designový přístup, který se zaměřuje na jednoduchost a oslovuje mnoho nakupujících sluchadel. Díky tomuto myšlení dokázali mimo jiné vytvořit nejmenší sluchadlo na světě.

Sluchadla Signia
Naslouchadla společnosti Siemens

Sluchadla Signia a Siemens

Signia je světovým lídrem v technologii sluchadel. Vyvinuli a zdokonalili nespočet sluchadel, u kterých bylo klinicky prokázáno, že fungují lépe než přirozený sluch. Působí ve více než 120 zemích po celém světě a poskytují milionům lidí přizpůsobená naslouchací zařízení.

Siemens je jednou z nejznámějších značek sluchadel pod deštníkem Signia. Siemens je v audiologii důvěryhodným jménem již více než sto let. Díky zdrojům společnosti Signia, které mají za sebou, mohou nabídnout širší výběr produktů a stylů a zároveň pokračovat v inovaci sluchové technologie díky svému lepšímu porozumění ztrátě sluchu.

Naslouchadla Rexton

Naslouchadla Rexton

Sluchadla Rexton jsou poskytována výhradně zdravotnickými pracovníky, takže je lze profesionálně přizpůsobit tak, aby poskytovala zákazníkům pohodlí a vynikající sluch. Společnost má širokou škálu sluchadel, jejichž cílem je nabídnout pacientům vysokou kvalitu života.

Naslouchadla Oticon

Naslouchadla Oticon

Oticon je světovým lídrem ve vědě a technologii sluchu. Společnost Oticon chce zajistit, aby zákazníci byli spokojeni se svými sluchadly, aby se mohli bez přerušení vrátit k aktivnímu životnímu stylu. Společnost každý rok ctí svůj slogan „dát lidem na první místo“ uznáním osob se ztrátou sluchu, které pozitivně ovlivnily jejich místní komunity.

Zvuková sluchadla

Zvuková sluchadla

Styly sluchadel Resound pro dospělé a děti jsou jedny z nejrůznějších na trhu, včetně modelů, které patří mezi nejmenší a nejvýkonnější dostupné modely. Společnost navíc nabízí sofistikovanou digitální technologii, která splňuje specifické potřeby vojenských veteránů a dalších se speciálními sluchovými potřebami.

Volitelné funkce a příslušenství

Mnoho sluchadel, které nabízíme, přichází s volitelnými funkcemi, jako jsou směrové mikrofony, poslechové programy a kompatibilita s technologií Bluetooth®, jakož i příslušenství, které pomáhá při sledování televize a připojení hands-free mobilního telefonu. Pomocná poslechová zařízení jsou k dispozici, když sluchadla nestačí nebo nejsou k dispozici.

Volání titulků

Volání titulků

Pacienti se ztrátou sluchu mohou mít nárok na bezplatný telefon s titulky, který vám pomůže snadno a bez námahy komunikovat s ostatními. Telefon CaptionCall je vybaven přepisem každé konverzace a zesíleným sluchátkem, které poskytuje hlasitý a jasný zvuk. Chcete-li získat nárok na telefon, zavolejte nám a naplánujte si schůzku na hodnocení sluchu a my ověříme vaši ztrátu sluchu. Během vaší sluchové konzultace rádi probereme další možnosti, jak zlepšit vaše komunikační schopnosti a znovu se spojit s přáteli a blízkými.

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.