Nasazení a úpravy naslouchátek v Praze

Stejně jako při nošení pohodlné obuvi je rozdíl správný. Nasazení naslouchátek je kritickou součástí vašeho úspěchu se sluchadly. Naslouchadla fungují mimořádně dobře, pokud jsou přizpůsobena vašim uším a přizpůsobena vašim sluchovým potřebám a preferencím. Proto je důležité přijít k nám pro profesionální služby.

Nejprve naši odborníci na sluch zkontrolují, zda se vaše sluchadla cítí pohodlně. Poté je naprogramujeme, aby zkontrolovali váš sluch nasazenými sluchadly. Poté vám ukážeme pokročilé funkce vašich nových sluchadel a jak se o ně starat.

Máte dotazy týkající se vašich sluchadel?

Nasazení naslouchátek vám pomůže získat nejlepší zvuk

Naprogramujeme vaše nové sluchadla na základě výsledků vašeho testu sluchu a vašich individuálních preferencí a jedinečného prostředí poslechu. Můžeme doladit vaše sluchadla, abychom vám pomohli slyšet v různých situacích, včetně restaurací, davů a ​​dalších obtížných poslechových situací. Sluch je subjektivní; přátelé se stejnou ztrátou sluchu, jakou můžete upřednostňovat, aby si jejich sluchadla naprogramovali jinak.

Vyladíme vaše sluchadlo pomocí živého mapování řeči

Používáme také Live Speech Mapping, proces nasazení sluchadla, který využívá mikrofony sondy a živou řeč v reálném čase. Umožňuje vám a vašim rodinným příslušníkům okamžitě vidět a porozumět výhodám sluchadel a přizpůsobení přizpůsobení.

S našimi pacienty zacházíme jako s vlastní rodinou, protože si uvědomujeme, že dobrý sluch je důležitý ve všech vašich vztazích!

Podívejte se na další recenze a zjistěte, jak naši pacienti vnímají naši službu.

Jakou následnou péči vaše sluchadla potřebují?

Chceme, abyste ze svých sluchadel dostali maximum. V průběhu jedné až tří následných návštěv se podíváme na situace, ve kterých se vám daří, a na situace, ve kterých budete možná potřebovat nějaké zlepšení. Upravíme vaše sluchadla na základě vašich zkušeností s nimi.

Dnešní sluchadla jsou vysoce programovatelná a malé úpravy mohou znamenat velký rozdíl. Vaše sluchadla by měla být pohodlná s ohledem na fyzickou zdatnost a hlasitost zvuku. Pokud nejste spokojeni, přijďte nás okamžitě navštívit kvůli úpravám, abychom vám mohli pohodlně sedět.

Máte dotazy týkající se vašich sluchadel?

Sluchový expert

Jak si zvyknout na vaše sluchadla

Ztráta sluchu se obvykle vyvíjí po mnoho let. Opětovné seznámení se se zvuky při používání sluchadel bude vyžadovat cvičení a čas. Měli jsme pacienty, kteří potřebovali jen pár dní, než si zvykli na své nové sluchadla, ale většina potřebuje několik týdnů až několik měsíců.

Obecně platí, že čím větší je vaše ztráta sluchu a čím delší je ztráta sluchu, tím náročnější je přechod na sluchadla. Neexistuje žádný dokonalý způsob, jak se naučit, jak se přizpůsobit sluchadlům. Ale čas, který strávíte přizpůsobováním se svým novým sluchadlům, rozhodně stojí za to. Snažte se být na sebe trpěliví, jak si zvyknete na nové zvuky, a v případě potřeby se vraťte do naší kanceláře pro úpravy nebo konzultaci. Jsme tu, abychom vám pomohli s tímto procesem!

Máte dotazy týkající se vašich sluchadel?

Tajemství získání nejlepšího zvuku z vašich sluchadel

Existují tři věci, které můžete udělat, abyste nám pomohli přizpůsobit vaše sluchadla tak, abyste z jejich nošení získali maximální užitek:

  1. Noste co nejvíce sluchadla. Čím více je budete nosit, tím více si na ně zvyknete, a co je nejdůležitější , tím více informací nám musíte sdělit, abychom mohli provést úpravy.
  2. Zapište si situace, kdy máte pocit, že neslyšíte to nejlepší , abychom mohli zařízení přeprogramovat tak, aby tam lépe fungovala.
  3. Buď trpělivý. Většinou vám můžeme pomoci získat ze svých sluchadel více, ale může to trvat dvě nebo tři návštěvy.
Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.