Oprava naslouchátek v Praze

Máte problémy se svými sluchadly? Pokud se setkáváte se zpětnou vazbou nebo interferencí, máte těsné uchycení nebo pokud jsou viditelné známky poškození nebo nesprávné funkce, vaše sluchadla vyžadují odbornou péči.

Pokud máte podezření, že vaše sluchadla vyžadují opravu nebo čištění nad rámec toho, co děláte doma, zavolejte nám. Otestujeme váš sluch, když nosíte pomůcky, abychom se ujistili, že máte nejlepší sluch, jaký vám můžeme dát. Pravidelné úpravy sluchadel, pravidelné čištění a průběžné poradenství jsou zásadní pro vaši trvalou spokojenost s vaší investicí do lepšího sluchu.

Potřebujete pomoc s vašimi sluchadly?

Jak funguje naše opravárenská služba

Když vaše sluchadlo nefunguje, chcete jej opravit s co nejmenším zpožděním. Můžeme provést jednoduché opravy v naší kanceláři. Výrobcům také můžeme zaslat vážněji poškozené sluchadla k opravě. Postaráme se o většinu hlavních značek. Nástroje zasíláme společností Federal Express nebo DHL, abychom zajistili, že se vrátí co nejrychleji.

Jsme tu, abychom vám pomohli lépe slyšet a více si užívat života! Zavolejte nám ještě dnes.

Potřebujete půjčku během opravy?

Během opravy vašeho sluchadla vám naše půjčovací služba může poskytnout dočasné sluchadlo. Máme širokou škálu výkonných zařízení do uší. Tyto nástroje nesedí ani nezní přesně jako vaše vlastní pomůcky. Ale na první pohled je dobré mít něco, co vás provede dny, dokud se vaše pomoc nevrátí.

Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.