Ztráta sluchu v průběhu času.

"Můj sluch není tak špatný."

"Bez sluchadla dokážu dobře."

Zní povědomě? To si říkají mnozí se ztrátou sluchu.

Ztráta sluchu se obvykle vyskytuje pomalu po dobu několika let. Postupně si můžete zvyknout žádat ostatní, aby se opakovali, namáhat se v restauracích nebo na obchodních jednáních, zvyšovat hlasitost televize tak vysoko, aby v místnosti nemohl zůstat nikdo jiný. Ale můžete to udělat lépe.

Nebezpečí života se ztrátou sluchu

Dalo by se prostě žít se ztrátou sluchu. Neublížíte však jen sobě, ale i své rodině a přátelům. Když se nemůžete účastnit konverzací, frustruje vás to i vaše blízké.

Někteří lidé jsou natolik rozpačití nebo frustrovaní z účinků ztráty sluchu, že přestávají dělat to, co mají rádi, například sportovat nebo chodit na symfonii nebo dokonce na rodinná setkání.

Sluch pomáhá udržovat ostrost. Když lépe slyšíte, můžete rychleji zpracovávat informace, nakopnout mozek a cítit se znovu jako vy. Čím dříve uděláte něco se svým sluchem, tím dříve si znovu získáte důvěru.

Jak můžete pomoci sobě a svým blízkým žít lépe?

Získejte test sluchu, abyste zjistili, zda máte ztrátu sluchu a možný rozsah. Po vašem testu sluchu můžeme určit vaši nejlepší možnost a pomůžeme vám vybrat léčbu ztráty sluchu, která:

  • Pracujte nejlépe pro svou úroveň ztráty sluchu
  • Doplňte svůj životní styl
  • Přizpůsobte svůj rozpočet

S našimi pacienty zacházíme jako s vlastní rodinou, protože si uvědomujeme, že dobrý sluch je důležitý ve všech vašich vztazích!

Podívejte se na další recenze a zjistěte, jak naši pacienti vnímají naši službu.

Čtyři typy ztráty sluchu

Získání testu sluchu je prvním krokem ke zlepšení sluchu. Zkouška sluchu identifikuje případnou ztrátu sluchu a její rozsah. Existují čtyři základní typy ztráty sluchu:

Vodivý

Vodivá ztráta sluchu je obvykle dočasná, tento typ ztráty sluchu lze napravit léky, krátkým zákrokem a ve výjimečných případech chirurgickým zákrokem.

Senzorineurální

K tomuto typu ztráty sluchu dochází, když chybí nebo jsou poškozeny drobné chloupky v kochlei. Osazení naslouchátky je jediným nechirurgickým řešením.

Smíšený

Kombinace vodivé a senzorineurální ztráty sluchu se tento typ ztráty sluchu obvykle léčí samotnými sluchadly a občas ve spojení s léky, krátkým zákrokem nebo chirurgickým zákrokem.

Centrální

Tento typ ztráty sluchu způsobený mrtvicí a onemocněním centrálního nervového systému obvykle zahrnuje terapii zvanou sluchová rehabilitace.

Jaká je správná léčba pro váš typ ztráty sluchu?

Zavolejte nám na +420 724 164 718 a nechte si otestovat svůj sluch a získat odpovědi.

Život je krátký.

Je čas zvýšit hlasitost a využívat výhod lepšího sluchu.

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.