Slyšte lépe: 10 důvodů, proč mluvit s odborníky

# 1 - Záleží nám na vašem sluchu.

Rádi pomáháme lidem znovu se spojit s těmi, které milují, díky lepšímu sluchu. Naše vášeň vám pomáhá lépe slyšet, abyste si také mohli užít své vášně.

# 2 - Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou.

Chceme, abyste byli spokojeni s řešením sluchu, které pro vás doporučujeme; je to pro nás nanejvýš důležité. Víme, že čím více porozumíte své ztrátě sluchu a svým možnostem, tím více budete moci učinit informované rozhodnutí o nákupu.

# 3 - Jsme místními odborníky na sluch.

Náš personál je dobře vyškolený a certifikovaný v oblasti audiologie a sluchadel. Spolupracujeme také s nejlepšími místními lékaři ušní, nosní a krční (ORL).

# 4 - Můžeme přesně diagnostikovat vaši úroveň ztráty sluchu.

Náš tým licencovaných audiologů má zkušenosti s prováděním důkladných, přesných a přesných diagnostických sluchových testů. Na základě výsledků vašich testů sluchu můžeme doporučit nejlepší řešení, která vám pomohou optimalizovat vaši schopnost slyšet.

# 5 - Přesné tvarovky a programování zaručují vaši spokojenost.

Naši odborníci mají zkušenosti s montáží a programováním sluchadel na základě výsledků vašich testů sluchu. Používáme nejpokročilejší metody a zařízení pro přizpůsobení, abychom zajistili, že budete slyšet s maximální čistotou, a to i v nejtěžší poslechové situaci.

# 6 - Nejmodernější sluchadla optimalizují vaši schopnost slyšet.

Spolupracujeme s nejlepšími výrobci a nabízíme kompletní řadu technologicky nejpokročilejších sluchadel, která jsou k dispozici.

# 7 - Výjimečná následná péče vám poskytuje nepřetržité a personalizované služby.

Váš vztah s námi pokračuje mnohem déle, než jste si původně stanovili. Vaše následná péče zahrnuje průběžné návštěvy v kanceláři, aby vaše sluchadla fungovala tak, jak by měla.

# 8 - Nabízíme komplexní nákupy pro vaše pohodlí.

Pro vaše pohodlí nabízíme celou řadu sluchadel, baterií a dalšího příslušenství pro sluch.

# 9 - Bezplatná služba „Vyčistit a zkontrolovat“ naslouchací zařízení udržuje vaše sluchadla jako nová!

Naučíme vás, jak se starat o vaše sluchadla během první instalace, ale neváhejte nás kdykoli navštívit pro úplné a důkladné vyčištění vašich sluchadel.

# 10 - Poskytujeme servis a opravy sluchadel.

Můžeme opravit a opravit naslouchátka v naší kanceláři, často na den předem. Pokud je vaše sluchadlo nakonec třeba odeslat k opravě, rádi vám tuto službu urychlíme.

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat?

Nemusíte žít se ztrátou sluchu

Proč čekat? Nemusíte žít se ztrátou sluchu.